ПІСЛЯ ДОЩУ / AFTER RAIN

ПІСЛЯ ДОЩУ12 хв.
Автор і режисер: Наталія Красильникова
Оператор: Руслан Гірін
Режисер монтажу: Олександр Бузько

На час проведення Євро-2012 Хрещатик перетворено на головну фан-зону країни. Готуються до напливу відвідувачів і мешканці наметового містечка, що вже понад 300 днів займає певну частину Крещатику. Отже і в дощ і вітер, в мороз і в літню спеку стоять намети посеред самісінького центру міста, і сидять у них люди. Старі й молоді сидять за ідею, в якій намагаються переконати усіх перехожих. Та наш фільм не про політику, а про місто в місті, бо люди залишаються людьми у будь-якій ситуації.

Наталія КрасильниковаНаталія Красильникова
Шлях до режисури, і саме до документально кіно, був свідомим, через журналістську освіту та бажання бачити реальне життя.
«ПозаЄвро» видався надзвичайно цікавим проектом, по-перше, через творчий склад, а по-друге, через актуальність теми та можливість повірити у відродження популярної документалістики саме тут – в Україні.

Наталія Красильникова cтудентка Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім..І.К.Карпенка-Карого. Інститут екранних мистецтв. Майстерня режисури документального фільму

Фільмографія:
2010 р. - «Ось-таке життя-буття» (студентський документальний фільм)
Отримав відзнаку членів журі Міжнародного студентського кінофестивалю MIFEC (м. Порту, Португалія)
Фільм-учасник третього міжнародного конкурсу документального кіно «Флаертіана – онлайн 2011» (м. Перм, Росія)
2009 р. – «Незабуті» (студентський документальній фільм)
2008 р. – «Гламур» (студентський документальній фільм)