Банер

ІДЕЯ

В Україні знову повіяв вітер історії. Зважуються долі нових порядків у світі, як на місцевому рівні, так і на глобальному. На сьогодні це головне місце конфронтації між двома різними системами цінностей, між Сходом та Заходом. Яким чином буде проходити процес цієї конфронтації і чим він закінчиться, великою мірою залежить від самих українців. Саме на них зосередилась увага всього світу. Природньо, що головним рушієм змін є молоді люди. Це вони обирають майбутнє для своєї країни. З уваги на це, цікаво що вони думають, що відчувають, як бачать світ навколо, свою країну, своїх ровесників, чи зуміють пронести на собі змін.

Ми, досвідчені документалісти, займаємось цим уже кілька років, ми співпрацюємо з молодими українськими творцями кіно з 2011 року. Спершу в проекті «Від світанку до сутінок», а потім «Молоді про молодих». Ми намагаємось зрозуміти їх, а крім того, як старші, більш досвідчені колеги, передати їм наші знання і вміння, які ми самі отримувати в часи польської транcформації.


ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ

Молоді про Україну – це черговий кіно-освітній проект, який спрямований до молодих творців кіно з України, що надає їм шанс реалізувати їхні авторські документальні фільми.

Ми звертаємось до покоління молодих людей, які саме знаходяться на порозі свого дорослого життя, задають природні для свого стану питання: що важливе, де знайти своє місце у світі, які я маю перспективи, про що мрію. Ці питання для молодих українців сьогодні отримують нове значення. Як визначити себе у відношенні до драматичної ситуації на батьківщині. Вибір, який вони роблять, є винятково разючий, ставка часто дуже висока.

Ми б хотіли, щоб вони ці проблеми постаралися описати у своїх фільмах, щоб їхні герої були представлені у всій складності ситуації сучасної України. Ми прагнемо, щоб були створені глибокі, внутрішні, психологічні портрети героїв, і щоб автори, проникаючи в кожен аспект життя, досягли глибокої правди про людину. Ми віримо, що кожен з цих фільмів буде цікавий, винятковий і оригінальний.

Подібно як і в проекті «Молоді про молодих», фіналом цього проекту буде презентація сценаріїв і трейлерів, але, як це було і раніше, ми не покинемо наших студентів на даному етапі. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб якомога більше проектів було реалізовано, щоб були створені фільми, які будуть презентувати образ сучасної України. Таким чином наші студенти реалізують теж свої професійні прагнення функціонувати в європейському медійному просторі.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер