Українсько – польський молодіжний документальний кіноальманах – лабораторія «ПОЗА ЄВРО».

ПРАВИЛА УЧАСТІ:


Документальний кіноальманах - лабораторія «Поза Євро» - українсько-польський проект з професійного навчання молодих документалістів та спільного виробництва документальних фільмів. Проект містить дві складові: творча лабораторія, яка передбачає польсько-українські майстерні авторської креативної документалістики та створення документальних фільмів. На усіх етапах виробництва молоді митці мають співпрацювати із досвідченими операторами, режисерами монтажу, звукооператорами. Артистичну опіку усім проектом здійснюють видатні майстри документального кіно України та Польщі.

Тренінгові сесії Лабораторії відбуватимуться в термінах та місцях, які додатково оголошуються на офіційному сайті Української майстерні документального кіно www.idw.in.ua.

1. Мета – формування  сучасної генерації авторської (креативної) кінодокументалістики України, розвиток міжнародної співпраці у виробництві  авторської кінодокументалістики, інтеграція вітчизняного кіномистецтва до європейського та світового кінопроцесу, розвиток партнерської мережі документалістів України та Польщі.

Результатом проекту мають бути:

11 українських короткометражних фільмів тривалістю 3 - 10 хвилин;

6 польських короткометражних фільмів тривалістю 3 - 10 хвилин.

Документальний фільм, який створено із новел українських учасників – 65 хв.

Спільний документальний фільм, який створено із кращих український та польських новел в версіях 60 хв. та 120 хв.

2. Учасники:

Учасниками проекту можуть стати як зрілі майстри так і молоді студенти, що пройшли конкурс на кращу заявку.
До участі буде відібрано 11 творчих заявок (проектів) з України. Кожен проект можуть представляти 3 особи (режисер, продюсер, сценарист, або оператор).

3. Анкета - заявка учасника проекту «Поза Євро» доступна на сайті www.idw.in.ua

Заявки приймаються на електронну адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Кінцевий термін прийому заявок: 23:59 26 лютого 2012

Рішення селекційного комітету буде оголошено:05 березня 2012 на веб-сайті: www.idw.in.ua

4. Селекція і відбір
Відбіркова комісія формується з числа художніх керівників та продюсерів проекту і кваліфікує проекти для участі виключно на підставі змісту поданих заявок і комплектності необхідних додатків.
Остаточне рішення щодо відбору проектів до участі приймається продюсерами проекту.


5. Вимоги до учасників:

Для участі немає ніяких обмежень за віком.
Спеціальної кінематографічної освіти не вимагається.

Представники кожного проекту повинні брати участь у кожній сесії Лабораторії, зборах творчих груп, виконувати усі обов’язки щодо розробки та виробництва проекту.
В разі відсутності представників проекту, за будь яких обставин, під час проведення майстерень лабораторії більш ніж один день, своєчасного невиконання своїх обов’язків, продюсери вільні приймати рішення щодо виключення проекту з альманаху-лабораторії та/або заміни іншим проектом.

6. Вартість участі:
Участь у лабораторії є безкоштовна. Витрати на проїзд, проживання та харчування під час тренінгових сесій Лабораторії учасники сплачують самостійно.

Кожний учасник проекту отримає винагороду за власну творчу участь під час створення короткометражного фільму, який увійде складовою частиною документального фільму - альманаху «Поза Євро». Усі взаємовідносини із учасниками, під час виробництва документального фільму, регулюються діючим законодавством  України.  

7. Організатори залишають за собою право вносити зміни щодо термінів набору.

Організатори залишають за собою право змінювати, в разі  необхідності,  умови участі в Лабораторії. Наприклад, залежно від зібраних коштів. Будь-які зміни будуть розміщені на сайті www.idw.in.ua.

8. Апліканти, чиї заявки не пройшли відбір, а також студенти кінематографічних навчальних закладів та журналісти, можуть взяти участь в ролі спостерігачів під час проведення відкритих сесій майстерень та майстер-класів Лабораторії.

Акредитація спостерігачів починається за два тижні до початку роботи кожної майстерні. Інформація про акредитацію спостерігачів доступна на веб-сайті  www.idw.in.ua

9. Надіслана заявка для участі в Лабораторії свідчить про те, що аплікант приймає ці правила і згоден із тим, щоб організатори Альманаху – лабораторії використовували його/її особисті дані, зображення та інформацію, щодо представленого проекту в рамках  альманаху– лабораторії «Поза Євро», в усіх публікаціях, які повязано із альманахом – лабораторією «Поза Євро», у тому числі в каталозі та на веб-сайті.

Виробництво Української частини альманаху здійснюється на замовлення Державного Агентства України з питань кіно в рамках «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012 – 2013 р.р.».

Організатори:

Кінокомпанія «МаГіКа-фільм»
Продюсерська компанія «Інспірейшн-філмз»
Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв

Міжнародна Академія документального кіно Dragon Forum
Arkana Studio
Міжнародна асоціація Future of Media

Підтримка та партнери:

Державне агентство України з питань кіно;
Національна спілка кінематографістів України
Український центр документального кіно
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays Ua

Польський Інститут в Києві;
Спілка кінематографістів Польщі
Польський Кіноінститут
Інститут ім. Адама Міцкевича
Міністерство Спорту і Туризму Республіки Польща
Watch Docs Міжнародний фестиваль права людини в фільмі

Продюсери проекту:
Світлана Зінов’єва, Геннадій Кофман, Дорота Рошковська.


Контакти:
Україна
Геннадій Кофман
тел/факс +380577140103
моб. +380505974927
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду