English (United Kingdom)
Авторські сторінки
Щоденник продюсера
Останній місяць Червень 2024 Next month
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
Банер

Польська Академія Документального кіно в Києві

4 - 8 жовтня 2011

Міжнародна Академія Dragon Forum та Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays Ua в рамках культурної програми президенції Польщі у Європейському Союзі проводять з 4 до 8 жовтня 2011 Польську Академію Документального кіно.

Протягом п’яти днів жовтня у Києві демонструватимуться  найкращі зразки сучасного документального кіно Польщі, після переглядів відбудуться майстер-класи та зустрічі глядачів із авторами фільмів. 

Майстерня документального кіно надасть можливість молодим українським кінематографістам у співпраці із визнаними режисерами, продюсерами та експертами документального кіно Польщі попрацювати над удосконаленням, розвитком власних кінопроектів та підготувати їх до ко-продукції.

Форма заявки та умови участі у  майстерні Польської Академії Документального кіно в Києві на сайтах: www.dragonforum.pl та Міжнародної майстерні документального кіно www.idw.in.ua


В рамках Академії відбудеться конференція українських  та польських кінематографістів на тему документації реальності, сучасних тенденцій та викликів міжнародного ринку кіно та перспектив співпраці у створенні творчої документалістики.

Досвід:

Починаючи з 2005 року «Драгон Форум» проводить міжнародну діяльність в галузі тренінгів з розвитку проектів та маркетингу документального кіно. Щорічні майстерні «Драгон Форум», які закінчуються пітчінгом під час Краківського Кінофестивалю, стали визнаною маркою на міжнародному кіноринку.


Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays Ua (Україна) спільно із «Драгон Форум» кожного року проводять в Україні майстерні та майстеркласи для молодих документалістів з розвитку проектів.
Результатами нашої спільної діяльності стала поява декількох фільмів у міжнародній ко-продукції за участі молодих кінематографістів України  ( «Мама померла в суботу на кухні» реж. М. Васянович, «Я пам’ятник собі»  реж. Д. Тяжлов), які отримали нагороди на багатьох фестивалях. Ще декілька фільмів знаходяться в процесі виробництва.

Ми працюємо над створенням мережі між кінематографістами країн Східної та Центральної Європи. Разом із партнерами розвиваємо творчий та культурний обмін між документалістами сусідніх країн.

Можливість, яку надала програма Інституту Адама Міцкевича з нагоди президенції Польщі у Європейському Союзі у другій половині 2011 року допомогає нам реалізувати ці плани.

Сесії Польської Академії Документального кіно відбудуться також у цьому році у листопаді під час Міжнародного кінофестивалю «Листапад» (Мінськ, Біларусь)  та у грудні, під час кінофестивалю АРТДОКФЕСТ (Москва, Росія).
 
Додаткова інформація: www.dragonforum.pl

Трейлер Dragon Forum
Трейлер Dragon Forum
Майстер-класи