Банер

Розпочато набір на Міжнародну майстерню документального кіно

Міжнародна майстерня документального кіно відбудеться з 20 по 22 жовтня 2019 року у кінотеатрі “Жовтень”. Робота майстерні буде проходити у форматі перегляду робочого матеріалу або чорнового монтажу фільму та індивідуальних консультацій авторів (учасників) із художніми кураторами Майстерні.

Беручи до уваги, що найбільша складність у роботі над документальними фільмами у авторів виникає під час пошуку інтонації, вибору рішення щодо відбору та організації матеріалу, побудови драматургії – саме пошуку структури майбутнього фільму і буде присвячено роботу Майстерні у цьому сезоні.

Художні керівники та куратори майстерні - відомі польські документалісти Яцек Блавут, Мирослав Дембинський, Яцек Пйотр Блавут.

До участі запрошуються проекти, які знаходяться в знімальному або у монтажно-тонувальному періоді. Дедлайн подачі заявок - 16 жовтня до 23:59.

Консультації безкоштовні.< br/> За підтримки Інституту ім. А. Міцкевича (Польща) та Державного агентства України з питань кіно.

20-22 жовтня 2019
Місце: Кінотеатр «Жовтень»

Кількість місць обмежена.
Надіслати заявку можна за посиланням

 

МІРОСЛАВ ДЕМБІНСЬКИЙ

Викладач Лодзинської кіношколи, більше 20 років створює документальні фільми, разом близько 30 фільмів, які отримали понад 80 нагород.

 ЯЦЕК БЛАВУТ

Викладач у Школі режисерської майстерності Анджея Вайди, створює документальні фільми більше 30 років, разом близько 30 фільмів, які отримали понад 60 нагород.

 
ЯЦЕК ПЬОТР БЛАВУТ

Випускник школи мистецтв у Вроцлаві та Школи Анджея Вайди. Cпів-автор сценаріїв ігрових фільмів і оператор багатьох фільмів документальних. Має численні нагороди багатьох міжнародних кінофестивалів.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер