ПО КОЛУ / FULL-CIRCLE

ПО КОЛУ12 хв.
Автор і режисер: Андрій Литвиненко
Оператор: Володимир Усик
Режисер монтажу: Олександр Бузько

Валерій – вуличний музикант, який приїхав до Києва під час Євро-2012. Він вирішив грати у міській електричці, яку запустили до чемпіонату. Це білосніжний поїзд, який прикрашений логотипами та символікою наймасштабнішого спортивного свята. Але люди, які їздять у електричці, заклопотані проблемами, від яких деякі просто божеволюють у нас на очах. Музикант стає для них можливістю відволіктись від буденності, відчути себе більше щасливими або ще більш роздратуватись.

Андрій ЛитвиненкоАндрій Литвиненко
Я вибрав спеціалізацію документального кіно тому, що це завжди пригода, в результаті, якої можна отримати внутрішній скарб, яким хочеться поділитися з глядачами. Також ставлюсь до створення фільму, як до випробування на співчуття, винахідливість, людяність та спритність. Цього року закінчую університет за спеціальністю режисера ТБ. Почав вчитися бо п”ять років тому зняв декілка аматорських документальних фільмів і мені сподобалось. І надалі намагаюсь робити те, що мені подобається.

Андрій Литвиненко Народився 13 вересня 1985 р. закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. Спеціалізація режисура документальногофільму. Брав участь в польсько-українському проекті – майстерні «Київ від світанку до заходу» у міжнародному проекті «Світ від світанку до заходу сонця» (2011).