Міжнародна майстерня документального кіно (IDW) була заснована у травні 2004 року з метою допомоги незалежним документалістам України дізнатися про ринок документального фільму, знайти майбутніх продюсерів і інвесторів. А також познайомити із правилами міжнародної ко-продукції документального кіно.

 

Учасниками майстерні були відтепер відомі вже кінематографісти:  Максим Сурков, Валентин Васянович, Максим Васянович, Ганна Яровенко, Марина Кондратьєва, Оксана Чепелик, Анна Палєнчук, Роман Бондарчук, Дар’я Аверченко, Ольга Самолевська.

 

Результатами цієї діяльності стала поява багатьох фільмів у міжнародній копродукції за участі молодих кінематографістів України, у тому числі «Мама померла в суботу на кухні», реж. Максим Васянович, «Я пам’ятник собі», реж. Дмитро Тяжлов, «Королева Саксофону» Олена Фетісова, «Позитив», реж. Поліна

 

Кельм, «Сестра Zo» реж. Аліса Коваленко, Любов Дуракова, «Красна Маланка», реж. Дмитро Сухоліткий-Собчук, «У відриві» реж. Сергій Волков та інші.

Банер

Майстерня Dragon Forum приймає заявки спостерігачів

Новини проектуРозпочинаєтья прийом заявок спостерігачів у Майстерню Dragon Forum, яка відбуеться під час сесії Польської академії документального кіно в Києві з 4 по 8 жовтня 2011 р.

Взяти учать у роботі Майстерні Dragon Forum в якості спостерігача можуть Апліканти, чиї проекти не були відібрані для роботи в майстернях Драгон Форум, режисери та продюсери документального кіно, що бажають у подальшому брати участь у майстернях з розвитку проектів документального фільму та підчингах проектів, а також студенти кінематографічних навчальних закладів та журналісти.

Участь у майстерні є безкоштовна.

Кількість місць обмежена.

Скачати заявку спостерігача (Word, 830 Kb)

Акредитація буде дійсна тільки після заповнення і відправлення на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Нагадаємо, Майстерня Dragon Forum Польської Академії Документального кіно покликана сприяти незалежним документалістам у підготовці та розвитку їхніх проектів для подальшого виробництва документальних фільмів у  якості міжнародної копродукції.

До майстерень в якості учасників буде відібрано 10 проектів з України, а також інших країн.

Остаточне рішення щодо відбору проектів приймається директором Драгон Форуму – Польської Академії Документу.

У разі будь яких питань звертайтеся за адресою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

або моб. 050 5974927

Геннадій Кофман

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер