Банер

Програма

У рамках циклу зустрічей і майстер-класів у Польщі та Україні досвідчені польські документалісти Яцек Блавут, Мирослав Дембіньський, Яцек Пйотр Блавут, а також Павел Лозіньський допоможуть учасникам у роботі над їхніми фільмами.

Молоді режисери працюватимуть під творчим керівництвом наставників на різних етапах проекту: від появи задуму до відеодокументації, створення трейлера і підготовки професійного сценарію.

Насамкінець молоді кінематографісти візьмуть участь у пітчингу в Варшаві, де особисто представлять свої роботи редакторам телебачення та іншим потенційним спонсорам і представникам кіноіндустрії.

Освітня програма триватиме з вересня по листопад 2017 року і передбачає дві зустрічі в Україні та одну в Польщі, а також самостійну роботу учасників протягом усього часу.

Завершальним стане етап девелопменту (розвитку проектів документальних фільмів), але навіть по його закінченні ми не покинемо наших студентів. Ми докладемо максимум зусиль, аби якомога більше проектів було реалізовано, щоб були створені фільми, які презентуватимуть образ сучасної Європи.

Участь в проекті безкоштовна.

Організатори оплачують також витрати на проїзд та перебування учасників у Варшаві.

Графік майстер-класів

23 – 25 вересня Київ.
Перша зустріч, вибір найцікавіших проектів для подальшої роботи

20 – 22 жовтня Київ.

Робота над сценаріями і трейлерами.

10 – 14 листопада Варшава.
Консультації, підготовка до пітчингу. Пітчинг

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер