Майстри

Роман Ширман
(Україна)

Відомий український кінорежисер, сценарист, викладач кафедри режисури Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, заслужений діяч мистецтв України, член Спілки кінематографістів України.
За свою творчу кар’єру зняв низку документальних та ігрових фільмів, наразі працює над ігровою картиною «Тепер я буду любити тебе».
Володимир Войтенко
(Україна)

Український кінознавець, головний редактор сайтів Кіно-коло та «Сценарна майстерня», відник авторської телепрограми «Аргумент-кіно» («1+1»), Член Українського Оскарівського комітету.
Редактор кінопроектів: «Мудаки. Арабески», «Україно, goodbye!».

Автор понад 700 публікацій в українських та закордонних періодичних виданнях, в аналітичних збірках, фестивальних каталогах, енциклопедіях, а також на інтернет-сайтах (зокрема, в журналах «Новини кіноекрана», «ПіК», «Искусство кино», «KINO-КОЛО», «Український тиждень»; в газетах «День», «Столичные новости», «Дзеркало тижня» та інших).Павєл Пітера

(Польща)


Режисер документального та ігрового кіно, режисер театру
.
Закінчив факультет польської філології Варшавського університету та режисерський факультет Національного університету кіно , телебачення і театру. Дебютував у середині 80-х з нео -реалістичною комедією – «Мрії і
Фантазії» .
За свою творчу кар’єру зняв низку документальних та ігрових фільмів, телевізійних шоу та понад 20 театральних вистав.

Дорота Рошковська

(Польща)


Директор Міжнародної Академії документального кіно (Academy of Documentary Arts). Продюсер. Член Європейської документальної мережі (EDN) та член Європейської кіноакадемії (EFA). Президент Міжнародної асоціації Future of Media, Керівник незалежної студії Arkana Studio (Варшава). Автор та організатор Dragon Forum – міжнародної майстерні з документального кіно та ринку проектів.