Ukrainian (UA)
Banner

Міжнародна майстерня документального кіно

2 – 5 квітня 2007

Майстерня проводиться спільно із Dragon Forum у Києві з 2 до 5 квітня 2007 під час IV міжнародного фестивалю Дні документального кіно про права людини „Український контекст”.

Маестро Dragon Forum (у) Марцель Лозинський.
Марцель Лозинський, разом з такими авторами, як Кшиштоф Кєсльовський і Казімеж Карабаш вважається одним з головних представників так званої польської школи документа. Він також є педагогом, і багато молодих кінематографістів прагнуть отримати його артистичну опіку.
Марцель Лозинський:

"На мою думку, сенс документального кіно полягає не в описі дійсності, а в її інтерпретації. Документальне кіно виникає із зіткнення світу з індивідуальністю автора: з його роздумами, інтенсивністю спостережень, з його чутливістю й інтуїцією. Твій внутрішній світ є таким же елементом дійсності, як і ті елементи, з якими ти зіткнешся, створюючи фільм. Тому нас цікавить: твоє уміння побачити в реальності те, що для тебе є найважливішим, твоя авторська точка зору, твоя здатність знаходити оптимальний засіб вираження. Нашим завданням є тільки допомогти тобі виразити себе якомога повніше за допомогою дійсності, що нас оточує”.

Організатори майстерні:
Український центр документального кіно і кінокомпанія «Магіка-фільм» з України і Arkana Studio з Польщі.

Партнери:
European Documentary Film Network
Польський інститут в Києві
Центрально-європейська ініціатива
IV International Visegard Fund
Discovery Channel
 Польський Інститут Кінематографічного Мистецтва
Кіношкола Анджея Вайди
Social Film Institute
The Association of Polish Filmmakers
Cracow Film Foundation
Гете-Інститут в Україні
Кіноклуб Киев-могилянськой академії
Міжнародний фонд „Відродження”