Банер
Банер

МОЛОДІ ПРО ЄВРОПУ

Запрошуємо молодих українських кінематографістів до участі в майстер-класах документального кіно.

У рамках циклу зустрічей і майстер-класів у Польщі та Україні досвідчені польські документалісти Яцек Блавут, Мирослав Дембіньський, Яцек Пйотр Блавут, а також Павел Лозіньський допоможуть учасникам у роботі над їхніми фільмами.

Молоді режисери працюватимуть під творчим керівництвом наставників на різних етапах проекту: від появи задуму до відеодокументації, створення трейлера і підготовки професійного сценарію.

Насамкінець молоді кінематографісти візьмуть участь у пітчингу в Варшаві, де особисто представлять свої роботи редакторам телебачення та іншим потенційним спонсорам і представникам кіноіндустрії.

Освітня програма триватиме з вересня по листопад 2017 року і передбачає дві зустрічі в Україні та одну в Польщі, а також самостійну роботу учасників протягом усього часу.

Завершальним стане етап девелопменту (розвитку проектів документальних фільмів), але навіть по його закінченні ми не покинемо наших студентів. Ми докладемо максимум зусиль, аби якомога більше проектів було реалізовано, щоб були створені фільми, які презентуватимуть образ сучасної Європи.

Участь в проекті безкоштовна.

Організатори оплачують також витрати на проїзд та перебування учасників у Варшаві.

Скачати заявку.

Заявку і додаткові матеріали надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Кінцевий термін прийому заявок – 10 вересня 2017 р.

Оголошення учасників – 15 вересня 2017 р.

Графік майстер-класів

23 – 26 вересня Київ. Перша зустріч, вибір найцікавіших проектів для подальшої роботи

20 – 22 жовтня Київ. Робота над сценаріями і трейлерами.

10 – 14 листопада Варшава. Консультації, підготовка до пітчингу. Пітчинг

Проект реалізує Фундація «Документ і Світ» (Doc'n'World Foundation), яка раніше влаштовувала кіно- й освітні програми в Україні, такі як: «Київ від світанку до заходу сонця» (2011, подробиці на сайті www.docworld.pl) і «Молоді про молодих» (2014, подробиці на сайті www.mom.org.pl), в результаті яких були створені фільми-призери багатьох міжнародних кінофестивалів, такі як «Аліса в Країні війни» (подробиці на сайті www.alisa.org.pl ), «Коли цей вітер вщухне» (подробиці на сайті www.windstop.pl), «Піано». Їхнім продовженням став проект «Молоді про Україну» (подробиці на сайті www.youngukraine.eu).

Організаційним партнером проекту в Україні є Міжнародна майстерня документального кіно (IDW www.idw.in.ua), якою опікується громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв» – співзасновник та співорганізатор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA (www.docudays.org.ua).

Серед попередніх проектів IDW: майстер-класи документального кіно 2004-2010, українсько-польський альманах-лабораторія «Поза Євро» 2011-2012, лабораторія драматургії документального кіно Storytelling Doc Lab 2013, українське видання книги Я. Блавута «Герой у документальному кіно» 2016, майстерня «Молоді про Україну» 2016.

Представник в Україні – Геннадій Кофман ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )


ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Польські партнери:

 • Польський Інститут Кіномистецтва (PISF)
 • Інститут Адама Міцкевича
 • Польський Інститут у Києві
 • TVP
 • Бєлсат
 • Лодзинська Кіношкола
 • Школа Анджея Вайди в Варшаві
 • Ґдинська Кіношкола
 • Кіностудія Everest у Лодзі

Українські партнери:

 • Державне агентство України з питань кіно
 • Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
 • Кінокомпанія «МаГіКа-фільм»

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер