English (United Kingdom)
Банер

Школа вайди оголошує набір 2013


У цьому році всі, хто цікавиться фільмом і досвідом у цій галузі, зможуть подати заявки на чотири програми: документальну Dok Pro, художню Studio Prób, Програму для креативних продюсерів та програму для сценаристів SCRIPT.
 

Програма DOCU/КЛАС відкриває реєстрацію учасників!

майстерні на DocudaysЦього року на вас чекає дев’ять нових майстер-класів від знаних режисерів, кінокритиків та продюсерів. Кожен із наших лекторів створив авторський тематичний клас, спираючись на багаторічний досвід роботи y сфері документального кіно.

Нагадуємо, Майстерні відбуватимуться щодня з 23 до 27 березня в Малій залі нашого дружнього майданчика кінотеатру «Кінопанорама».

 

Здатність побачити людське обличчя з юрби - у цьому суть альманаху...

Олександр БалагураКіноальманах «Поза Євро» – це результат колективної роботи молодіжної творчої лабораторії.
Його ідею, напевно, можна визначити як спробу уособлення натовпу.

 

Розклад показів документального альманаху Поза Євро

Прем'эра на Поза Евро DocudaysУкраїнська прем’єра молодіжного документального альманаху Поза Євро
 

Українська прем'єра документального кіноальманаха ПОЗА ЕВРО

Прем'єра ПОЗА ЕВРОУкраїнська прем'єра на великому екрані.

Спеціальна  подія  Х  Міжнародного  фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua.

 

Кіноальманах «Поза Євро» отримав Свідоцтво Національного фільму

Альманах Поза Евро6 червня 2012 р. Українсько-польський молодіжний документальний кіноальманах «Поза Євро» отримав Свідоцтво Національного фільму № 6, видане Державним агентством України з питань кіно.
 

Розпочато зйомки молодіжного документального кіноальманаху «Поза Євро»

съемки молодежного альманах Поза ЕвроВиробництво Української частини альманаху триватиме до жовтня 2012 року та здійснюється кінокомпанією «МаГіКа-фільм» на замовлення Державного Агентства України з питань кіно в рамках «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012 – 2013 р.р.».
З початком червня стартував знімальний період молодіжного документального кіноальманаху «Поза Євро».
 

28 березня розпочинає роботу сценарна майстерня


Українсько-польский документальний кіноальманах-лабораторія «Поза Євро».
28 – 29 березня 2012 під час проведення Дев’ятого міжнародного кінофестивалю Docudays Ua відбудеться сценарна майстерня для української команди проекту «Поза Евро».

Майстри: Я. Блавут, Д. Рошковська, О.Балагура, С. Буковський, С.Зінов’єева
 

Майстерні DOCU/CLASS у «Кінопанорамі»


Цьогоріч завдяки розширеній програмі Docudays UA шанувальники неігрового кіно матимуть змогу відвідати майстер-класи чотирьох відомих лекторів. Майстерні DOCU/CLASS відбуватимуться щодня з 24 по 27 березня о 12.00 у малій залі кінотеатру «Кінопанорама».  Пропонуємо детальну програму майстерень та умови акредитації.
 

The Movies that Matter Festival 2011 оголошує про старт проекту Good Pitch²

The Movies that Matter Festival 2011 оголошує про старт проекту Good Pitch² Дед-лайн подання заявок – 11 грудня 2011 року. Голландський фестиваль The Movies that Matter Festival, що проходитиме в Гаазі з 22 до 28 березня, презентує свою першу пітчингову сесію Good Pitch². Захід має на меті знайомство режисерів із різноманітними фундаціями, філантропами та медіа-ресурсами заради розвитку документальної продукції, націленої на популяризацію теми захисту прав людини. Good Pitch² - це ініціатива Channel 4 BRITDOC Foundation, а також Тhe Sundance Institute Documentary Film Program при підтримці Ford Foundation. Починаючи з 2008 року організатори форуму влаштували долю більше ніж 70 проектів з Великобританії, США та Канади.

У заході взяти участь можуть режисери будь-якої національності, що займаються проектами, присвяченими правозахисній тематиці. Детальніше на сайті фестивалю The Movies that Matter Festival - http://www.moviesthatmatterfestival.nl